Profesjonalne zabiegi wybielające

W przypadku gdy domowe sposoby na wybielanie zębów okazują się nieskuteczne, warto udać się po pomoc do specjalisty. Obecnie gabinety stomatologii estetycznej oferują wiele rozwiązań, dzięki którym zyskamy śnieżnobiały uśmiech. Profesjonalne zabiegi wybielające cechują się większą skutecznością w porównaniu do domowych metod. Przede wszystkim stomatolodzy mogą zaproponować produkty wybielające o większym stężeniu składników aktywnych. Z jakich zabiegów możemy skorzystać?

Jednym ze sposobów na wybielenie zębów jest metoda nakładkowa. Początkowo w gabinecie dentystycznym wykonuje się odlew zębów. Na tej podstawie przygotowuje się nakładkę. Do tego dołączany jest żel. Zaleca się, aby posmarować żelem nakładkę, którą z kolei umieszczamy na zębach. Taką nakładkę trzymamy w jamie ustnej przez całą noc. W większości przypadków odnotowuje się bardzo zadowalające rezultaty tej kuracji.

Coraz popularniejsze zastosowanie ma również lampa Beyond. Jest to specjalistyczne urządzenie za pomocą którego podczas jednej wizyty można usunąć część przebarwień. Jeden zabieg trwa zazwyczaj kilka godzin. Metoda ta jest droższa od metody nakładkowej. Do jednych z najnowszych metod wybielających zalicza się wybielanie zębów laserem. Niewątpliwą zaletą lasera jest bardzo duża skuteczność oraz szybkość kuracji. Jest to także metoda najdroższa.

Wybór metody zależy od konkretnego przypadku. Warto zdecydować się na zabieg w renomowanym gabinecie stomatologii estetycznej. Dzięki temu zyskamy pewność poprawnie przeprowadzonej kuracji.

zoltaczka typu b